Home page > Aktuality > Regi Memorial 2016

Regi Memorial 2016

30.9.2016 Pod záštitou náčelníka Vojenské policie brigádního generála Pavla Kříže se v sobotu 8. října 2016 uskuteční na střelnici Hodonice v okrese Znojmo druhý ročník charitativního střeleckého závodu Regi memorial 2016. 

Smyslem charitativního závodu, který pořádá rodina bývalého příslušníka Útvaru speciálních operací Vojenské policie štábního praporčíka in memoriam Jiřího „Regi“ Schamse, je připomenout jeho památku a zároveň vybrat v rámci dobrovolného startovného finanční hotovost, která bude ihned po ukončení závodu předána rodinným příslušníkům některého z vojáků, který padl ve službě při hájení zájmů České republiky v zahraniční operaci. Konkrétní pozůstalá rodina je stejně jako v minulém roce vybrána ve spolupráci se Sdružením válečných veteránů České republiky.

Myšlenkou závodu je, aby střelecká komunita v České republice, kterou z převážné části tvoří vojáci v záloze spolu se současnými či bývalými příslušníky ozbrojených sil a bezpečnostních sborů, pomáhala rodinám těch, kteří položili život za naši Vlast.

V případě Vašeho zájmu o charitativní závod Regi Memorial 2016 naleznete další informace na​  www.regi-memorial.cz nebo na e-mailové adrese info(at)regi-memorial.cz

Za Vaši případnou podporu předem děkují organizátoři závodu a těší se na Vaši účast.

Fotogalerie

Nahoru