Home page > Aktuality > 1. ročník Army Boxing Cupu

1. ročník Army Boxing Cupu

7.6.2016 • Přes 800 diváků bylo v sobotu 28.5. svědky zápasů 1. ročníku Army Boxing Cupu. V pražské sportovní hale Sparty Praha se konal sportovní galavečer, který pořádalo Centrum pomoci vojákům v tísni.

Do devíti zápasů se zapojili i čtyři vojenští policisté a všichni postoupili v rámci předkol do konečného finále. O titul armádního šampiona v boxu se "porvali" nadpraporčík Radek Tocháček (Hlavní velitelství Vojenské policie), rotný Jiří Kletečka (Velitelství Vojenské policie Tábor), četař Petr Netolický (Velitelství Vojenské policie Olomouc) a rotmistr Pavel Pikner (Vellitelství ochranné služby Vojenské policie Praha).

Nadpraporčík Tocháček nastoupil do finálového utkání v kategorii do 75 kg proti četaři Netolickému, kterého porazil 3:0. Ve váze do 81 kg svému soupeři podlehl rotmistr Pikner 1:2 a rotný Kletečka ve váze 91+ jednoznačně zvítězil 3:0.

"Všichni jsme do toho šli s přesvědčením, že je to dobrá věc. Výtěžek z akce se cestou Centra pomoci vojákům v tísni dostane ke konkrétním lidem, kteří to opravdu potřebují," řekl nadpraporčík Tocháček.

​Pro zpestření večera změřili své síly i profesionální boxeři a boxerky ve dvou exhibičních zápasech.

 

 

Fotogalerie

Nahoru